Vyber si aplikaci
pro tebe domů, do práce a nebo tvé firmy

Každá provozovna má svoje nároky a proto nabízíme řešení pro tu tvoji.

Tradiční balení past v kelímcích – i klasika může být posunuta dále. Vyzkoušej šroubovací kelímek, nebudeš se už chtít vrátit k zastaralému výklopnému víčku.
Kompaktní, pohodlný obal dílenského pěnového mýdla, který je použitelný v jakýchkoliv podmínkách. Navzdory malému rozměru lahve můžete získat až 1 000 dávek velmi účinného mycího prostředku.
Součástí každé X láhve je pumpa, díky které si Isofu dávkuješ pohodlně a hygienicky. X láhev si můžeš pomocí jednoduchého držáku připevnit i na zeď.
Neabrazivní dílenská mýdla můžeš dávkovat pomocí dávkovačů TEAM. Tyto doplňuješ pouze pomocí měkkých vaků o objemu 650 g. Dílenské mýdlo SOAP poskytne až 325 dávek hustého a vysoce parfemovaného mýdla, FOAM dokonce až 1300 dávek husté pěny.
Aplikace GROUP ti nabízí designový a odolný dávkovač. Používáním sáčků ti umožní šetřit životní prostředí, protože po vyprázdnění vyhazuješ pouze sáček bez dávkovacího mechanizmu.
Držák COMP na zeď působí díky nerezovému provedení surově a hodí se tak do každé dílny. K výběru máš držák bez zámku i uzamykatelný.